​Aksident në Lluzhan të Podujevës

Prishtinë-Podujevë

Një aksident trafiku ka ndodhur në magjistralen Prishtinë-Podujevë, konkretisht në fshatin Lluzhan.

VIDEO:

Në aksident është përfshirë një veturë dhe një kombibus.

Aksidenti ka ndodhur në paraditen e së enjtes.

Më poshtë sjellim video nga vendi i ngjarjes.

[embedded content]