35 vite se bashku, Ganimete Jashanica na njofton me burrin e saj

Ganimete Jashanica ndan foton më të mirë me bashkëshortin.

Ganimete Jashanica është një këngëtare që tërheqë vëmendje në shumë situata.

VIDEO:

Ajo duke qenë një fytyrë e njohur në mediat rozë, në shumë aspekte kalon në lajm.

Pasi që ka një përkushtim të madh tek vetja, këngëtarja shumë herë e dëshmon që është një person i dalluar dhe mbetët unike përkundër moshës që ka, shkruan Kosovarja.

Këtë herë, në imazhin e postuar ajo shfaqet me bashkëshortin e saj duke shkruar fjalët më të mira për përvjetorin e martesës.

35 vite rrugëtim se bashku,sfida,arritje ❤Artani❤Arta ,Klea/Danina/Bora/Leka /Lura dhe nusja Kaltrina qe na e përmbushin jeten me plotë gëzime,dhashtë Zoti të na punoj shneta e të kënaqemi me nipin dhe mbesat”, ka shkruar Ganimetja.