A e ju kujtohet Valentina Rama, ajo tani është bërë një zonjë e rëndë

Kështu po duket sot këngëtarja Valentina Rama.

Ajo ishte këngëtare e pëlqyer për disa vite me rradhë.

VIDEO:

Valentina, pati disa hite, por e la shpejtë muzikën, për të mos u rikthyer më asnjëherë në skenë.

Këngëtarja nga Drenica nuk jeton më në Kosovë, pasi prej vitesh është zhvendosur në Suedi, ku edhe punon, shkruan Kosovarja.

Ajo është martuar dhe është bërë nënë e një djali. Valentina duket më bukur se asnjëherë më parë.