“A je ti” nga Bardhi publikohet këtë të premte

Reperi i njohur, Bardhi, ka gati projektin e ri muzikor që do të jetë pjesë e albumit.

Bardhyl Idrizi (emri i vërtetë) përmes një video të shkurtër të publikuar nga studio muzikore, ka zbuluar datën dhe ditën e lansimit të këngës më të re.

“A je ti? Të premten, ora 20:00”, ka shkruar Bardhi në mbishkrimin e videos së ka postuar në Instagram.

VIDEO:

Foto: Bardhi/Instagram

Aktualisht, ai po shijojnë suksesin me këngën e fundit “Emanuela” që erdhi në bashkëpunim me këngëtaren, Alketa.

Reperi së fundi ka zbuluar se është në përgatitje edhe të një albumi që pritet të lansohet shumë shpejt.

Bardhi paralajmëron albumin e ri Bardhi paralajmëron albumin e ri

Ndërkohë, ky vit ishte tejet i suksesshëm për Bardhin, i cili ishte i angazhuar me koncerte dhe mbrëmje të shumta muzikore gjatë gjithë sezonit që po lëmë pas. /Telegrafi/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by BARDHI (@bardhylidrizi)

The post “A je ti” nga Bardhi publikohet këtë të premte appeared first on Telegrafi.