‘A jeni edhe për pakëz bakllavë?’ – Arta Elezaj me pozë tërheqëse

Arta Elezaj është e njohur për publikimin e imazheve atraktive në rrjetet sociale që tregojnë hitet e saj.

Aktorja e njohur nga seriali “O Sa Mirë” ndiqet nga më shumë se 230 mijë fansa në Instagram, ndërsa në profilin e saj ka shumë fotografi që ngacmojnë imagjinatë.

VIDEO:

Derisa jemi në festën e Bajramit dhe bakllavaja është kryefjala, Arta e ka postuar një fotografi me fustan të shkurtë duke e lidhur përshkrimin me këtë ditë.

(Foto: Instagram/artaelezaj)

“Si thoni edhe për pakëz më shumë bakllavë?”, është përshkrimi që ia ka vënë fotografisë.

Në ndërkohë në një postim në InstaStory, bukuroshja ua ka uruar ndjekësve të saj festën e Bajramit. /Telegrafi/

The post ‘A jeni edhe për pakëz bakllavë?’ – Arta Elezaj me pozë tërheqëse appeared first on Telegrafi.