Adelina Berisha komplimentohet për ndryshimin e ri me flokët ngjyrë kafe

Si shumë prej yjeve shqiptare edhe këngëtarja Adelina Berisha së fundmi ka vendosur të bëjë një ndryshim në pamjen e saj.

Artistja, e cila ndiqet nga mbi 300 mijë njerëz në rrjete sociale, ka bërë një transformim të mahnitshëm në dukje.

Meqenëse prej shumë vitesh jemi mësuar ta shohim si bionde, ajo gjatë këtyre ditëve të fundit është shndërruar në një brune të theksuar.

VIDEO:

 

View this post on Instagram

 

A post shared by @adelinnaberisha

Berisha ka marrë vëmendje të madhe në postimin e fundit, në të cilin ka theksuar flokët ngjyrë kafe.

Të gjitha lajmet nga Bukuroshet Shqiptare Të gjitha lajmet nga Bukuroshet Shqiptare

Komplimentet për ‘look’-un e ri kanë qenë të shumta nga miqtë dhe ndjekësit që mban në rrjete sociale.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by @adelinnaberisha

Krahas transformimit, Adelina po shijon suksesin e projektit të fundit të titulluar “Valla” që e solli në muajin mars.

Projekti për vetëm pak javë ka kaluar shifrën e një milion klikimeve në platformën YouTube. /Telegrafi/

The post Adelina Berisha komplimentohet për ndryshimin e ri me flokët ngjyrë kafe appeared first on Telegrafi.