Adelina Ismaili bëhet kaçurrele, kaq joshëse bukur po duket

Adelina Ismaili është një ndër këngëtaret më të pëlqyera shqiptare.

Edhe pse u largua për një kohë nga skena pasi u martua dhe u bë nën e një djali, tani ajo është kthyer në Kosovë dhe ka filluar të bëhet aktive si më parë, shkruan ORAinfo.

VIDEO:

Adelina është aktive edhe në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Ajo se fundmi ka ndryshuar look-un e saj.

Krejt kaçurrele, Adelina po duket një zeshkane joshëse.

Kaq bukur po i rri stili i ri. /ORAinfo/