Adrola Dushi paraqitet sensuale me dekoltenë e hapur

Modelja shqiptare, Adrola Dushi, arrin që gjithmonë të jetë në qendër të vëmendjen me paraqitjet dhe fotosesione që i sjellë në rrjetet sociale.

Ish-Missi konsiderohet së një prej femrave më të bukura shqiptare dhe këtë epitet vazhdon ta mbaj me plotë meritë prej vitesh.

Bukuroshja së fundi ka postuar një fotografi ku shihet sensuale dhe tejet joshëse e veshur në të zeza me dekolte të hapur.

VIDEO:

Foto: Adrola Dushi/Instagram

Ndërsa pozoi në profil, Adrola kompletoi paraqitjen me disa vathë të gurit, flokë të drejta të hedhura prapa veshëve dhe grim të lehtë.

Adrola Dushi shfaqet elegante, thekson linjat trupore në fotosesionin e ri Adrola Dushi shfaqet elegante, thekson linjat trupore në fotosesionin e ri

Përmes këtij postimi, modelja njoftoi për panairin e bukurisë “Beauty Fair Albania” që do të mbahet më 17, 18 dhe 19 shtator.

Foto: Adrola Dushi/Instagram

Kujtojmë që Adrola ka qenë mjaft aktive kohëve të fundit duke realizuar fotosesione të ndryshme të veshjeve elegante nga shtëpitë të modës.

Ndryshe, bukuroshja është nënë e një djali nga martesa e mëparshme. /Telegrafi/

The post Adrola Dushi paraqitet sensuale me dekoltenë e hapur appeared first on Telegrafi.