Agim Bahtiri merr mbështetje masovike në Shipol: Përkrahja po rritet si ortek

Agim Bahtiri

Kryetari i Mitrovicës dhe kandidati për kryetar komune nga Lëvizja Vetëvendosje në zgjedhjet e 17 tetorit, Agim Bahtiri, ka takuar banorët e lagjes Shipol të Mitrovicës.

VIDEO:

Bahtiri ka falenderuar banorët e Shipolit për përkrahjen e dhënë, duke thënë se përkrahja për kandidaturën e tij po rritet si ortek bore.

Postimi i Agim Bahtirit:

Faleminderit Shipolit për mbështetjen masovike për kandidaturën time për kryetar të Mitrovicës.

Kjo mbështetje tregon se përkrahja për Lëvizjen Vetëvendosje dhe për mua, po vazhdon të rritet si ortek bore.

Vazhdojmë +4 LVV

144 pa balotazh ✅