Ajo e lejoi qenin të zgjidhte rrugën në të cilën do të ecte, kafsha e befasoi atë

Pronari i një qenit vendosi ta lejojë atë të përcaktojë rrugën që do të ecë për herë të parë, kështu që ajo regjistroi të gjithë situatën dhe e postoi në llogarinë personale në TikTok.

“Unë mendoj se ata do të na dërgojnë në fushë, ku ne gjithmonë shkojmë për të parë kuajt dhe dhitë”, tha pronari në video, duke shtuar se ajo kishte veshur çizme baltë për çdo rast.

VIDEO:

Sapo u nisën, Ollie u kthye majtas në vend të djathtas drejt fushës dhe befasoi pronarin.

Ai vendosi të kalonte rrugën dhe të ecte drejt livadhit ku ishte ulur dhe shikonte rosat në liqen.

Kur u drejtuan për në shtëpi, Ollie ndryshoi edhe një herë rrugën dhe e çoi pronaren te gjyshja e saj, ku ai e dinte se ajo do të merrte biskota. /Telegrafi/

@good.boy.ollieNow I feel bad for not taking him to the pond more often 🥺 #goodboy #labrador #dogsoftiktok #fyp♬ Steven Universe – L.Dre

The post Ajo e lejoi qenin të zgjidhte rrugën në të cilën do të ecte, kafsha e befasoi atë appeared first on Telegrafi.