Akident trafiku në magjistralen Prishtinë – Fushë Kosovë

<!–

–>

VIDEO:

Një aksident trafiku ka ndodhur para pak çastesh në magjistralen Prishtinë – Fushë Kosovë.

Në këtë aksident janë përfshi dy vetura.

Siç mëson ORAinfo, përveç dëmeve materiale nuk raportohet për të lënduar.

Policia ka dal në vendin e ngjarjes dhe po merret me rastin. /ORAinfo/