Aksident trafiku, vetura godet motocikleten

LAJMI I FUNDIT

Një aksident trafiku ka ndodhur disa minuta më parë, ne Prishtinë.

VIDEO:

Akisdenti ka ndodhur para Kuvendit dhe Qeverisë ku një veturë ka goditur një motociklet.

Nuk dihet për të lënduar, ndërsa policia është në vendin e ngjarjes, shkruan Ballkani.info.

Si pasojë e aksidentit janë krijuar kolona të gjata.