Aksident tragjik, vdes 22-vjeçari

LAJMI I FUNDIT

Aksident me pasojë vdekjen e një personi në aksin rrugor Laç-Patok.

VIDEO:

Siç njofton Policia, një 22-vjeçar që ka qenë nën drejtimin e një mjeti tip “Opel” pasi ka humbur kontrollin e mjetit dhe ka dalë nga rruga, ku për pasojë ka gjetur vdekjen.

Njoftimi i Policisë Kurbin:

Informacion paraprak

Në aksin rrugor Laç-Patok ,drejtuesi i mjetit tip “Opel” shtetasi R.Z.,22 vjeç,banues në Laç, Kurbin ka humbur kontrollin e mjetit duke dalë nga rruga ,ku për pasojë ka gjetur vdekjen.

Grupi hetimor në vendngjarje po punon për sqarimin e plotë të shkakut dhe rrethanave të ngjarjes.