Aksidenti tragjik në Bullgari: 17 vjeçarja tregon momentin e tmerrshëm kur provoi të dalë nga autobusi

Njëra nga të mbijetuarat nga aksidenti tragjik në Bullgari Zulejha Jasharovska për “Alsat” tha se në momentin e aksidentit ajo ishte në gjumë dhe se nuk mban mend shumë gjëra.

“Nuk mbaj mend shumë gjëra. Isha ulur mbrapa dhe në momentin tragjik ishte duke fjetur”, tha Jasharovska.

VIDEO:

Ajo tha po ashtu se ka tentuar ta thyej xhamin por nuk ia ka dal.

Gjithashtu rrëfen se kur është zgjuar e ka parë vetën në tokë.

 

The post Aksidenti tragjik në Bullgari: 17 vjeçarja tregon momentin e tmerrshëm kur provoi të dalë nga autobusi appeared first on Telegrafi.