Aksidentohet aktori i njohur kosovar

Aktori i njohur, Muhamed Arifi, është aksidentuar sot në mesditë, përcjell Insajderi.

Aksidenti ka ndodhur në rrugën “Fehmi Lladrovci”, njëra nga rrugët me të frekuentuara në kryeqytet.

VIDEO:

Ky aksident ka përfunduar pa pasoja në njerëz dhe vetëm me dëme të lehta materiale.

Fotografinë nga aksidenti ku ishte i përfshirë aktori i serialit, “Fara e Flliqt”, e gjeni më poshtë./Insajderi.com