Arbenita Ismajli edhe shtatzënë duket joshëse, pozon me barkun e fryrë FOTOT

Modelja

Arbenita Ismajli dhe reperi Fero pritet që së shpejti të bëhen prindër për herë të parë.

VIDEO:

Por, pavarësisht kësaj modelja e njohur nuk i ka ndalur angazhimet profesionale duke realizuar fotosesione të ndryshme.

Modelja e famshme në fotografitë e publikuara u shfaq e veshur në një fustan të ngushtë dhe të shkurtër duke theksuar kështu barkun e fryrë.

Ndërsa, në një postim që ka bërë Fero, ka zbuluar se ata janë në pritje të një vajze.

“Qikat e mija”,ka shkruar Fero në postim.

Rikujtojmë që Fero dhe Arbenita janë në lidhje prej kohësh, ndërsa lajmin se do të bëhen prindër e bën publik pak javë më parë kur edhe u kurorizuan.