Arbenita Ismajli thekson linjat trupore me fustanin e ngushtë

arbenita ismajli

Modelja ka ekspozuar linjat e saj të bukura trupore.

VIDEO:

E veshur me një fustan të ngushtë, Arbenita ka treguar belin dhe këmbët joshëse, shkruan lajmi.net.

Në profilin e saj zyrtar në Instagram, ka ndarë imazhet me plot stil e cila shihet e rregulluar me makijazh gjithashtu mbathur mban një palë take ngjyrë ari.

Bashkëshortja e Feros, i ka shtuar dukjes së saj edhe bizhuteri, ku ka zgjedhur një palë vathë dhe një rreth dore.

Ndryshe, Arbenita Ismajli këto foto ka zgjedhur t’i shkrep brenda një ambienti./Lajmi.net/