Arbnora Ademaj prezanton veturën e re ‘Bentley’?

Për publikun shqiptar është bërë e njohur si modele, prezantuese, por së fundmi edhe si aktore.

Bëhet fjalë për bukuroshen Arbnora Ademaj, e cila po ashtu këtë vit ka bërë debutimin në kinematografinë turke.

Artistja, e ndjekur tani nga afro 200 mijë ndjekës, së fundmi ka marrë vëmendje me një nga postimet që ka publikuar në rrjete sociale.

VIDEO:

Arbnora Ademaj (Foto: Instagram)

Ajo është shfaqur në një veturë luksoze të markës ‘Bentley’ që thuhet ta ketë blerë dhe që kap një vlerë marramendëse.

Të gjitha lajmet nga Arbnora Ademaj Të gjitha lajmet nga Arbnora Ademaj

“Nivel i lart”, ka qenë përshkrimi që ia ka vënë fotografisë në të cilën nuk munguan as reagimet nga ana e miqve dhe ndjekësve.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Arbnora Ademaj (@arbnora_ademaj)

“E gëzofsh”, kanë qenë shumë prej urimeve që pranoi megjithëse nuk e ka konfirmuar nëse një të tillë dhuratë ia ka bërë vetes.

Arbnora këtë kohë ka qenë duke qëndruar në shtetin turk për shkak të serialit të ri e gjithashtu edhe disa projekteve të tjera filmike. /Telegrafi/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Arbnora Ademaj (@arbnora_ademaj)

The post Arbnora Ademaj prezanton veturën e re ‘Bentley’? appeared first on Telegrafi.