Ariana Grande vesh një fustan të artë Versace perfekt për verën e vitit 2021

Me përmirësimin e motit, ne jemi duke numëruar ditët deri sa të mund të veshim përsëri rrobat tona verore.

Tani më e dini se çfarë do të vishni edhe në ditës pas 21 qershorit: fustanin e artë të Ariana Grande.

VIDEO:

Brenda natës, Ariana shpërndau veshjen e saj të fundit në Instagram dhe është thjesht i mahnitshëm.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ariana Grande (@arianagrande)

Krijuar nga Versace këngëtarja vesh një nga minifustanet më të shkëlqyera prej ari që kemi parë ndonjëherë.

Veshja e prerë përmban një dekolte delikate të ndarë, fund me vijë A dhe rrip dekorues rreth belit. Ariana pastaj bashkoi pamjen e shndritshme me një palë taka me majë katrore Mary Janes.

Thjesht, kjo veshje është disponimi ynë i tërë i modës verore. /Telegrafi/

The post Ariana Grande vesh një fustan të artë Versace perfekt për verën e vitit 2021 appeared first on Telegrafi.