Arilena: Për mua kanë bërë çmenduri për dashurinë, por unë nuk kam bërë ende

Këngëtarja Arilena Ara ka qenë e ftuara e episodit të parë në “Goca dhe Gra” në Top Channel.

Ajo ka folur për projektet e saj më të fundit, por nuk i ka shpëtuar dot as temës që ishin duke diskutuar Fatma, Olesia, Tea dhe Krista në studio, për sa i përket çmendurive të dashurisë.

“A ke bërë ti ndonjë çmendur për dashurinë?”- është pyetur këngëtarja.

VIDEO:

(Foto: Instagram/arilenaaraa)

“Për mua kanë bërë çmenduri, por unë nuk kam bërë ende, do ta ndaja me ju, por me modesti shumë të madhe nuk kam bërë ende”, ka thënë Arilena dhe më pas është stepur për të treguar një histori çmendurie të bërë për të.

Arilena tregon reagimin e nënës për skenën provokuese me Dafinën Arilena tregon reagimin e nënës për skenën provokuese me Dafinën

Teksa Tea e ka pyetur nëse kanë bërë kaq shumë çmenduri sa ajo nuk i mban mend, Arilena ka thënë: “Po mirë, unë gjithë kjo gocë, ti mendon se kaq të thjeshtë e kam unë të zgjedh një”.

(Foto: Instagram/arilenaaraa)

The post Arilena: Për mua kanë bërë çmenduri për dashurinë, por unë nuk kam bërë ende appeared first on Telegrafi.