Arta ju bën thirrje që vëmendjen ta keni të gjoksi i saj

Arta Nitaj

Modelja dhe aktorja Arta Nitaj ka vendosur që të ndezë fansat e saj me foto provokative sonte

VIDEO:

Bukuroshja ka pozuar me një palë pantallona të bardhë me topa të zinj, derisa lart ajo ka një këmishë të hapur.

Modelja nuk ka hezituar që të tregojë gjoksin e saj derisa edhe thirrja e saj e bërë në gjuhën angleze e kishte këtë mesazh.

“Shikoni lart, sepse pjesa poshtë është shumë e populluar”, ka folur me metaforë Arta.