Ashley Graham i përgjigjet komentit që thotë se strijat e shtatzënisë do të ndikojnë në karrierën e saj

Ashley Graham nuk kishte kohë të merrej me urrejtësit që komentonin trupin e saj të shtatzënisë, ndërsa ajo përgatitet të mirëpresë djemtë binjakë në javët e ardhshme.

Por, modelja 33-vjeçare u përgjigj ndaj një komenti i cili foli për ‘strijat’ e saj dhe se si ato do të ‘ndikonin në karrierën e saj’ të hënën, ndërsa ajo ndau një fotografi.

Graham me respekt e turbulloi emrin e përdoruesit në Instagram, por ri-postoi komentin – nga i cili ajo rrotulloi sytë në mënyrë figurative – dhe dha përgjigjen e saj të mëvonshme.

E preferuara e Vogue kishte postuar një kolazh me fotografi në Instagram, me mbishkrimin “zemra është plot këtë vjeshtë”.

VIDEO:

Një foto e tregoi atë dhe barkun e saj shumë shtatzënë në të gjithë lavdinë e tij, teksa bëri një fotosesion në stilin e lehonës, ndërsa kishte veshur dollakë dhe një triko, e cila ishte ngjitur sipër barkut të saj.

Shtatzëna Ashley Graham pozon e veshur me bikini Shtatzëna Ashley Graham pozon e veshur me bikini

Pavarësisht se imazhi është një festë e trupit të saj ndërsa ajo përgatitet të mirëpresë fëmijët e saj të dytë dhe të tretë, dikush nuk mund të mos bënte një vërejtje.

Komenti i ri-postuar nga Ashley ishte nga një nënë tjetër e binjakëve dhe thoshte: “Kam pasur binjakë, por nuk kam pasur strija. Shpresoj që kjo të mos ndikojë në karrierën tuaj”.

Ashle Graham shfaq barkun e rrumbullakosur në të brendshme Ashle Graham shfaq barkun e rrumbullakosur në të brendshme

Ashley rrotulloi sytë nga komenti (në formë emoji) dhe më pas u përgjigj: “Zot – Shpresoj që të kem ende një karrierë me strijat e mia”.

Kohët e fundit ajo ka modeluar për Fendi X SKIMS të Kim Kardashian dhe është një mikeshë e Michael Kors (ndër të tjera), duke dëshmuar se karriera e saj e modelimit do të jetë shumë e mirë pavarësisht strijave që normalisht nuk janë diçka që do të duhej të ndikonin.

Nuk është hera e parë që ajo ka dhënë përgjigje për urrejtësit dhe kritikat e tyre mizore, Ashley tashmë është bërë një nga fytyrat kryesore që flet pozitivitetin e trupit. /Telegrafi/

The post Ashley Graham i përgjigjet komentit që thotë se strijat e shtatzënisë do të ndikojnë në karrierën e saj appeared first on Telegrafi.