ASKUND N’BOTË S’KI MA LIRË: Apple MacBook Air 13 M1 me çmim fantastik për vetëm 799.50 EURO!

VËMENDJE: Telegrafi Deals për Black Friday i mbështet partnerët e vet me promovimin e ofertave që kanë zbritje të jashtëzakonshme dhe janë në interes të lexuesve tanë!

Apple MacBook Air 13 është prej laptopave më të kërkuar e më të dashur, i cili shquhet për shpejtësinë, performancën e shkëlqyer dhe sigurisht pamjen e bukur që ka.

Laptopi i ofron të gjitha tiparet dhe veçoritë tuaja të preferuara ku lehtësisht mund t’i editoni edhe videot me rezolucion të lartë dhe t’i përdorni aplikacionet profesionale pa pasur vështirësi.

VIDEO:

Ky model i MacBook Air vjen me procesorin e Apple M1, procesor grafik 7-bërthamor dhe motorin Neural Engine 16-bërthamor.

 

Laptopi përmban 8GB memorie RAM dhe ka ekran me diagonale 13.3 inç i cili ofron rezolucion 2560 x 1600 pikselë.

Ky MacBook Air ofron 256 GB SSD hapësirë për të siguruar hapësirë të mjaftueshme dhe për ta lehtësuar eksperiencën.

Ndër tjerash laptopi ka: Wi-Fi ac, Bluetooth 5.0, 2x Thunderbolt / USB 4, kamerë FaceTime HD, Touch ID, panel të prekjes Force Touch, lidhës audio 3.5 mm, tastierë Magic me konstruksion alumini.

MacBook Air vjen me sistemin operativ macOS Big Sur.

The post ASKUND N’BOTË S’KI MA LIRË: Apple MacBook Air 13 M1 me çmim fantastik për vetëm 799.50 EURO! appeared first on Telegrafi.