Bebe Rexha ngacmon imagjinatën me veshjen transparente gjatë performancës së saj

Bebe Rexha është e njohur për figurën e bujshme trupore që nuk heziton ta vë në plan të parë.

Këngëtarja shqiptare me famë botërore ka bërë një performancë në spektaklin televiziv, ‘Legendary’.

Ajo ka shpërndarë një fotografi duke i ftuar fansat e saj që ta përcjellin interpretimin e 31-vjeçares.

VIDEO:

(Foto: Instagram/beberexha)

Ndërsa vëmendje ka marrë dukja e saj dhe veshja që ekspozonte shumë nga figura trupore.

Bebe Rexha bashkëpunon me markën e të brendshmeve Adore Me, merr vëmendje me pozat provokuese Bebe Rexha bashkëpunon me markën e të brendshmeve Adore Me, merr vëmendje me pozat provokuese

Bebe ka pozuar nga prapa, e veshur me rroba transparente që ngacmojnë imagjinatën e gjinisë së fortë. /Telegrafi/

The post Bebe Rexha ngacmon imagjinatën me veshjen transparente gjatë performancës së saj appeared first on Telegrafi.