Befasohemi nga moti, kthehen reshjet e borës në fundjavë

Moti

Teket e motit nuk kanë të ndalur. Pas disa ditës të nxehta pranverore, duket se reshjet e borës do të kthehen sërish në fundjavë.

VIDEO:

E diela e kësaj javë, por edhe dita e parë e javës së ardhshme pritet të jetë me mot të ftohtë dhe borë.

Temperaturat pritet të bien në minus.