Beniada ia tregon të pasmet ‘ariut’ në shtëpinë e BB VIP

Në shtëpinë e Big Brother VIP që ka dje është futur një person i cili po luan rolin e ariut, e që banorët nuk duhet të reagojnë pasi ka të bëjë me provën javore.

Banorët po e kanë shumë të vështirë tq mos reagojnë ndaj ariut, teksa po krijohen edhe momente gazmore mes tyre.

VIDEO:

Por, pa asnjë reagim nuk ka kaluar Beniada kur sheh që ariu është futur në dhomën e gjumit.

Madje, modelja shqiptare fillon ta provokojë atë duke ia treguar të pasmet ariut që ndodhej pranë Monikës dhe Arjolës në dhomën e gjumit.