Biznesmenit turk ia zbulon edhekëtë talent të fshehtë Genta Ismajlit

Usta i zbulon talentin e fshehtë Genta Ismajlit.

Çifti ndajnë shumë momente nga përditshmëria e tyre në rrjete sociale.

VIDEO:

Dhe, së fundi ka këngëtarja ka zbuluar një talent që nuk e kemi ditur dhe se ka bërë publik në media.

Përveç që njihet si këngëtare, Genta Ismajli qenka e ditur edhe në përdorimin e mjeteve muzikore, shkruan lajmi.

Në storie në Instagram është postuar videoja derisa ajo shihet duke i rënë pianos dhe paraqet tinguj muzikor të kombinuar bukur.

Ndryshe, Genta është në përgatitje të lansimit të projektit të ri pas bashkëpunimit me Feron.