Blero feston ditëlindjen, ja sa vjet i ka bërë ai

Këngëtari Blero Muharremi sot feston ditëlindjen dhe ka mbushur plot 43 vjet.

Këngëtari nga Mitrovica ka shumë vite krijimtari artistike dhe këngë të vjetra të cilat dëgjohen edhe sot.

VIDEO:

Ndërkohë që, nuk kanë munguar urimet e shumta nga miq e kolegë të këngëtarit.

Blero është i martuar me Afrona Dika, pas ndarjes së bujshme me aktoren, Teuta Krasniqi me të cilën ka edhe një vajzë.