Brikena e RTK-së na prezanton me nënën e saj, ajo qenka një zonjë e rëndë

Brikena Beqiri është një ndër moderatoret më të njohura në ekranet televizive.

Atë e shohim pothuajes çdo ditë në emisionin e mëngjesit në RTK, shkruan ORAinfo.

VIDEO:

Brikena shpesh është temë e mediave rozë për pamjen e saj joshëse dhe për pozat provokuese.

E përmes fotografisë së fundit ajo na ka prezantuar me nënën e saj, e cila qenka një zonjë e vërtetë./ORAinfo/