Burri i bën dhuratë luksoze Shkurte Gashit

Shkurta Gashi

hkurte Gashi u surprizua sot nga bashkëshorti i saj Alberti.

VIDEO:

Ajo pranoi një orë të markës Rolex e që janë goxha luksoze dhe të kushtueshme.

Këngëtarja e ndau me ndjekësit në Instagram dhe e falënderoi burrin e saj publikisht.

Ndryshe, Shkurta dhe Alberti kanë një djalë njëvjeçar i cili quhet Mal.