Capital T i bën dhuratë Adrola Dushit? Modelja “mbulohet” me trëndafila të kuq

Modelja

Prej kohësh ka qarkulluar në media lajmi se reperi kosvar, Capital T dhe modelja shqiptare, Adrola Dushi kanë nisur një lidhje dashurie.

VIDEO:

Ndonëse dyshja nuk e kanë pranuar asnjëherë, ata shpesh kanë dhënë mesazhe të koduara mes veti.

Edhe këto ditë ata të dy ndodhen në New York, dhe së fundi Adrola ka publikuar një fotografi ku shihet e “mbuluar” me trëndafila, dhe të gjithë kanë aluduar se ishte një dhuratë nga Capital T.

Se vërtetë ka diçka mes tyre pritet të shihet në të ardhmen.