Çfarë ndodhi? Tea Trifoni zhduket pa asnjë gjurmë nga llogaria e saj në Instagram

Së fundmi, të dy nisën edhe me thumba shumë publik në rrjete sociale, që lë të kuptohet se situata mes tyre është tejet e tensionuar.

Më pas Tea bëri një ndryshim drastik në pamje si për të dëshmuar se ajo po nis një kapitull të ri – në të gjitha kuptimet.

VIDEO:

Ish-partnerët nuk ndiqen më në rrjete sociale, dhe kanë fshirë çdo gjurmë të lidhjes së tyre nga llogaritë në Instagram. Deri vonë, Tea kishte mbajtur vetëm një fotografi me ish-të dashurin e saj, por që kishte lidhje me një biznes që po reklamonin.

Por, ajo tani është shkëputur nga llogaria e saj në Instagram ku numëronte mbi 400 mijë ndjekës. Ish-konkurrentet nuk do të mund ta gjejmë më në rrjetin social Instagram. /Insajderi.com