Çfarë po ndodh me fytyrën e Luanan Vjollës, ‘shqetëson’ ndjekësit me pamjet e fundit

Moderatorja shqiptare, Luana Vjollca ka kohë që i ka munguar publikut me paraqitjet televizive.

Krahas kësaj, ajo vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale ku ndan me ndjekësit imazhe nga më të ndryshmet.

VIDEO:

Së fundmi, Luana ka postuar disa video nga pushimet në Afrikë ku vëmendjen më të madhe e mori paraqitja e saj.

Luana u shfaq pa grimë në fytyrë dhe kjo zbuluar dallimin e madh që kanë në fotot me fotoshop dhe në fotot tjera të tillë.