Dafina Zeqiri kujton kohën kur Rita Ora tha se do të bashkëpunonte me të

Dafina Zeqiri është ndër artistet më të kërkuara nga audienca shqiptare.

Ajo ndër vite ka pasur plot projekte të suksesshme, përfshirë edhe bashkëpunime me emra të njohur.

Ndërkohë, në një postim të fundit në rrjetin social Instagram, ajo ka kujtuar momentin kur Rita Ora ka thënë se do të bashkëpunonte me të.

VIDEO:

Foto: Instastory

Vite më parë artistja me famë ndërkombëtare kishte bërë një postim në Facebook, duke u shprehur se Dafina do të ishte e para që do të bënte duet me të.

“Një fans më pyeti se nëse do të jetë ndonjë artist shqiptarë për të bërë një bashkëpunim. Po, dhe do të thotë që është Dafina Zeqiri”, shkroi Rita.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by DAFINA ZEQIRI (@dafina.zeqiri)

Të njëjtën e ka shpërndarë Zeqiri derisa deklaroi se dashuria ndaj saj ka qëndron edhe në ditët e sotme. /Telegrafi/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by RITA ORA (@ritaora)

The post Dafina Zeqiri kujton kohën kur Rita Ora tha se do të bashkëpunonte me të appeared first on Telegrafi.