Dafina Zeqiri nuk i kursen pozat në veturë me DJ Geek

Këngëtarja e njohur shqiptare, Dafina Zeqiri, është padyshim ndër më të dashurat ndonjherë.

Ajo është mjaft aktive në rrjete sociale, duke ndarë në mënyrë të vazhdueshme imazhe nga përditshmëria.

Gjatë ditës së sotme (e hënë) ajo është parë duke dalë së bashku me të dashurin e saj, DJ Geek.

VIDEO:

Foto: Instastory

Padyshim që në rrjetin social Instagram ajo ka sjell fotografi, ndërsa pozonte së bashku me të në makina.

Dafina shihej me një kapele dhe syze, derisa për këtë paraqitje ajo kishte përdorur më pak makijazh.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by DAFINA ZEQIRI (@dafina.zeqiri)

Dyshja çdo herë marrin vëmendje me pozat e marra, ndërsa gjithmonë komentohet për të mirë nga fansat.

Ani pse njëherë u ndanë, këngëtarja vendosi që të rikthehet sërish me të dashurin e saj. /Telegrafi/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by DAFINA ZEQIRI (@dafina.zeqiri)

The post Dafina Zeqiri nuk i kursen pozat në veturë me DJ Geek appeared first on Telegrafi.