Dedikimi emocional i Vig Poppës në ditëlindjen e bashkëshortes

Sot (e diel) është një ditë e veçantë në familjen e reperit të njohur shqiptar, Vig Poppa.

Kjo pasi kremton ditëlindjen bashkëshortja e tij, Ena dhe me këtë rast nuk ka munguar një dedikim special nga bashkëshorti.

Ai ka përzgjedhur disa fotografi përkrah partneres duke e uruar dhe shprehur dashurinë me fjalët më të veçanta.

VIDEO:

Vig Poppa (Foto: Instagram)

“Çfarë grua e mrekullueshme jeni. Gruaja ime, dashuria ime, shoqja ime e ngushtë. Urime ditëlindja. Të dua shumë”, kanë qenë fjalët e tij.

Të gjitha lajmet nga Vig Poppa Të gjitha lajmet nga Vig Poppa

Të shumta kanë qenë po ashtu edhe urimet që ka pranuar në hapësirën për komente nga miqtë e ndjekësit që mban.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Vigan Bardhi (@vigpoppa)

Vigan Bardhi ndërkohë prej shumë vitesh është i martuar me Enën, me të cilën ka edhe dy fëmijë.

Ata janë prindër të dy djemve. /Telegrafi/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Vigan Bardhi (@vigpoppa)

The post Dedikimi emocional i Vig Poppës në ditëlindjen e bashkëshortes appeared first on Telegrafi.