Derbi i Ligue 1 me disa mungesa: PSG – Monaco, publikohen formacionet zyrtare

Paris Saint-Germain dhe Monaco do të takohen në derbin që zhvillohet në kuadër të javës së 26-të në Ligue 1.

Të dy skuadrat kanë publikuar formacionet zyrtare për takimin që fillon në ora 21:00 në stadiumin Parku i Princave.

Për këtë takim, PSG do të jetë pa lojtarët si, Juan Bernat, Cristian Dagba, Angel di Maria, Neymar dhe Pablo Sarabia, që janë të lënduar.

VIDEO:

function resetIframeHeight(o) { o.style.height = o.contentWindow.document.documentElement.scrollHeight + ‘px’; }

Standings provided by SofaScore LiveScore

Në anën tjetër, Monaco nuk mund të llogaris në Gelson Martins, Pellegrini dhe Geubbles, që janë po ashtu të lënduar.

Formacioni startues i PSG-së:

Formacioni startues i Monacos:

The post Derbi i Ligue 1 me disa mungesa: PSG – Monaco, publikohen formacionet zyrtare appeared first on Telegrafi.