Dhjetë trendët kryesorë të modës për verën: Kështu do të vishen femrat me stil këtë sezon!

Diçka për shijen e çdokujt

Ne do të kemi një numër të madh të trendëve në dispozicionin tonë, kështu që çdo zonjë do të jetë në gjendje të gjejë diçka sipas dëshirës së saj.

Megjithatë, do të dominojnë trendët të cilët kanë qenë të popullarizuar në vitet ’90 të shekullit të kaluar.

Këtë verë shumica e tyre po kthehen me stil të lartë në skenën e modës, transmeton Telegrafi.

Ne i kemi ndarë dhjetë trendët kryesorë, të cilët këtë verë do ta bëjnë më interesante:

VIDEO:

1. Ngjyra e bardhë

2. Fustan me lule

3. Pantallona në formë zileje me bel të thellë

4. Bermude

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Katarzyna Kijowska (@katekijo)

5. Bluza ‘crop’

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Katie Céline 🦋 (@k80seemann)

6. Çantë e thurur

7. Fanella me aplikacione

8. Sandale-papuçe

 

View this post on Instagram

 

A post shared by JESSICA SPAGNUOLO • (@_jesspa_)

9. Shalle dhe aksesorë të tjerë për flokë

10 Fund midi

/Telegrafi/

The post Dhjetë trendët kryesorë të modës për verën: Kështu do të vishen femrat me stil këtë sezon! appeared first on Telegrafi.