Dhurata Dora merr vëmendje me dukjen elegante dhe me shumë stil

Njihet për shumë projekte të suksesshme muzikore, por ajo iu qëndron afër fansave edhe me postime të ndryshme në rrjetet sociale.

Bëhet fjalë për këngëtaren e mirënjohur, Dhurata Dora, e cila edhe së fundmi ka bërë të njëjtën gjë.

Krijuesja e hitit “Harrom” është paraqitur elegante dhe me shumë stil në imazhet që solli në llogarinë e saj të Instagram-it ku ndiqet nga më shumë se 2.3 milionë ndjekës.

VIDEO:

Foto: Dhurata Dora/Instagram

Dhurata shihet e veshur me një kostum lëkure me ngjyrë kafe, dukje të cilës i dha edhe më shumë sharm me një grim të theksuar, vathë të mëdhenj në formë rrathësh, teksa flokët e gjata i la të valëzuara mbi supe.

Të gjitha lajmet nga Dhurata Dora Të gjitha lajmet nga Dhurata Dora

Brenda pak minutash, këngëtarja pranoi mijëra pëlqim dhe qindra koment nga miqtë e saj të famshëm dhe fansat e shumtë.

Foto: Dhurata Dora/Instagram

Ndërkohë, kujtojmë që Dhurata këtë kohë ka qenë e angazhuar edhe me promovimin e koleksioneve të veshjeve sportive nga “Puma”, imazh i të cilës është prej kohësh.

Ndryshe, projekti i saj i fundit muzikor është bashkëpunimi me reperin, Noizy ‘Mi Amor”, që u lansua gjatë muajve të verës. /Telegrafi/

The post Dhurata Dora merr vëmendje me dukjen elegante dhe me shumë stil appeared first on Telegrafi.