Divorci i tretë për Kim Kardashian: Kush janë burrat e saj të mëparshëm?

Kim Kardashian ka bërë kërkesë për divorc nga Kanye West pas gjashtë vitesh martesë.

Raportimet se marrëdhënia e tyre ishte duke u shkatërruar fillimisht erdhën si një tronditje, jo sepse Kim dhe Kanye dukeshin kaq të lumtur, por sepse egot dhe pasiguritë e tyre dukej se po i bënin të përsosur.

Para se Kardashian të kontaktonte me avokatët e saj të divorcit dhe të merrte hapa drejt fundit të martesës, disa burime deklaruan se ajo bëri gjithçka për të rikthyer romancën.

Kanye West dhe Kim Kardashian (Foto: Getty Images)

VIDEO:

Ylli i “Keeping Up With the Kardashians” ishte divorcuar dy herë më parë, por kjo ishte martesa e parë që zgjati më shumë se një vit.

Dhe interesant, duket se dyshja u divorcuan për arsye të tjera krahas dy të parave.

Të gjitha lajmet nga Kim Kardashian Të gjitha lajmet nga Kim Kardashian

Kim ishte vetëm 19 vjeçe kur u martua me producentin Damon Thomas. Ajo pretendon se ishte në ekstazë dhe u ndanë vetëm pak muaj më vonë.

Kim Kardashian dhe Damon Thomas (Foto: Access)

Menjëherë pas ndarjes së Kim me Damon, ajo filloi takimet me Nick Lachey.

Sidoqoftë, artistja u martua më pas me lojtarin e NBA, Kris Humphries, martesa e të cilëve zgjati vetëm 72 ditë.

Kim Kardashian dhe Kris Humphries (Foto: Cosmopolitan)

Martesa e tretë e Kim ishte ajo me reperin amerikan me mbi gjashtë vite. Të njëjtit po ashtu kanë katër fëmijë së bashku: North, Chicago, West dhe Psalm.

Në divorcin me West, Kim ka përmendur ‘ndryshime të papajtueshme’ mes çiftit shumëvjeçar. /Telegrafi/

The post Divorci i tretë për Kim Kardashian: Kush janë burrat e saj të mëparshëm? appeared first on Telegrafi.