E tepron Adelina Tahiri, kështu provokon duke hapur këmbët gjatë pushimeve

Këngëtarja, Adelina Tahiri, po vazhdon duke i shijuar pushimet e saj në bregedet ku është bashkë me burrin e saj.

Për të qenë më afër me ndjeksat artistja po shpërndanë fotografi në Instagram nga pushimi si dhe nuk mungojnë pozat tërheqëse, përcjell ORAinfo.

VIDEO:

Së fundi, ajo ka postuar disa fotografi nga bregdeti, ku shfaqet e veshur me bikini.

Në këto imazhe, Adelina shfaqet shumë provokuese ku nuk heziton t’i hap këmbet dhe t’i eksozojë asetet e saj bombastike.

Cili do të jetë reagimi i burri të saj 50 vjeçar pas këtyre imazheve provokuese të gruas së tij?. /ORAinfo/