Edi Rama zbulon padashje shtatzëninë e moderatores shqiptare

Për muaj me radhë, moeratorja e emisionit “Open”, Eni Vasili arriti të mbajë larg vëmendjes së publikut lajmin e saj për shtatzëni, derisa Edi Rama, zbuloi atë detaj për detaj, njofton Insajderi.

Në nisje të “Open”, kryeministri Edi Rama uroi moderatoren për lajmin e bukur dhe ishte ai që zbuloi se ajo po pret binjakë, madje tregoi edhe gjininë.

VIDEO:

“Më vjen mirë që të shoh nga afër se doja të të uroja për pritjen. Të pata shumë zili kur dëgjova që ke dy dhe akoma më shumë që i ke vajza. Të uroj vetëm të mira. Eni ka dy vajza binjake që i pret. Kjo nuk është gënjeshtër e 1 prillit”, u shpreh Rama.

Më pas, Eni konfirmoi edhe lajmin e shtatzënisë që e zbuloi kryeministri, duke thënë, “Po e konfirmoj unë vetë tani. Është zyrtarisht e vërtetë. Jam shumë e lumtur për këtë”. /Insajderi.com