Edita Sopjani po martohet, pamje nga martesa madhështore e këngëtares me Ollurin

këngëtarja

21 korriku po shënohet si datë e rëndësishme në jetën e Edita Sopjanit.

VIDEO:

Këngëtarja po kurorëzon me martesë lidhjen e saj disa vjeçare me Përparim Ollurin.

Tanimë janë publikuar edhe fotografitë e para nga dasma, ku çifti po duken të mrekullueshëm, teksa ia kanë hedhur valles.

Sopjani në një intervistë ka bërë të ditur se Afrim Muqiqi do jetë këngëtari i cili do argëtojë të ftuarit në dasmë.

Madje, këngëtarja zbuloi se dasma e saj nuk do ketë shumë të ftuar, përfshirë vetëm rrethin e ngushtë familjarë dhe shoqërinë e ngushtë.