Elita ka shumë shije, kaq bukur e ka veshë vajzën për dy mujorin e lindjes

Kaq bukur e ka veshë sot Elita vajzën për dy mujorin e lindjes.

Sot janë bërë fiks dy muaj që moderatorja Elita Rudi u bë nënë për herë të dytë.

VIDEO:

Pas djalit ajo dhe Gjiko u bënë prindër të një vajze, për të cilën zgjodhën një emër tejet të veçantë, shkruan Kosovarja.

Bota është vajza e çiftit simpatik e cila sot mbush dy muaj, meqë rast nëna saj u përkujde ta veshë kaq lezetshëm.

Me një fustan lëkure të zi ajo na bëri me dije se Bota sot është dy muajsh.

“Drita e nanës 2 muaj” , ka shkruar Elita.