Emily Ratajkowski paraqitet me veshje glamuroze për ditëlindjen e 30-të

Emily Ratajkowski gjatë ditës së sotme (e martë) feston ditëlindjen e saj të 30-të.

Dhe bukuroshja bruna ka zgjedhur që të ndajë disa imazhe, teksa shihej me veshje glamuroze, shkruan Daily Mail.

Të tilla poza janë parë në rrjetin social Instagram, duke marrë vëmendje të madhe të ndjekësve të saj.

VIDEO:

Foto: Instagram

Fustani që kishte veshur përmbante ngjyra të ndryshme, përfshirë edhe gurë shkëlqyes.

Padyshim që me këtë rast ajo vuri në pah edhe tiparet e bujshme trupore, të fituara përmes stërvitjeve në palestër.

Foto: Instagram

Në prapaskenën e bukuroshes vërehej një pishinë, teksa kjo e fundit merrte poza provokuese.

Emily ndërkohë nuk ka shumë kohë që është bërë nënë për herë të parë, ndërsa vazhdon të qëndrojë në top formë. /Telegrafi/

Foto: Instagram

The post Emily Ratajkowski paraqitet me veshje glamuroze për ditëlindjen e 30-të appeared first on Telegrafi.