Emina Cunmulaj publikon foto me bikini gjatë shtatzënisë, barku i saj i fryrë merr vëmendjen

Modelja e njohur shqiptare, Emina Cunmulaj do të bëhet nënë për herë të tretë dhe më në fund do të bëhet me djalë.

Lajmin e ka bërë me dije vetë modelja shqiptare përmes një fotoje të shpërndarë në Instagram ku shihet së bashku me 2 vajzat e saj.

VIDEO:

Ajo se fundmi po i shijon pushimet në një vend luksoz.

E shfaqet me bikini gjatë shtatzënisë, ajo që bie në sy është barku i fryrë i Eminas.

Kaq joshëse po duket ajo në imazhin e fundit. /ORAinfo/