Engji po ‘shkrihet’ pas mbesës, ndan këtë foto me ndjekësit

Engjëllusha vazhdon të jetë shumë e njohur dhe e dashur për publikun.

Ajo u bë këngëtare shumë e pëlqyer, shkruan ORAinfo.

VIDEO:

Engji vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Së fundi, ajo ka ndarë me ndjekësit një imazh ku shfaqet pranë mbesës së saj, Matinës me të cilën Engji po kalon shumë kohë./ORAinfo/