Erjona me poza tërheqëse nga plazhi, mbulon gjoksin me duar

Erjona Sulejmani ka marrë vëmendje të madhe me publikimet fundit në rrjetet sociale, ku vë në pah hiret e saj.

Modelja e njohur është ndër bukuroshet shqiptare që tërheq interesimin e fansave sa herë që shpërndan imazhe në Instagram.

Ajo numëron afro 300 mijë ndjekës në këtë rrjet social, në të cilin posto fotografi të ndryshme nga jeta dhe karriera e saj.

VIDEO:

(Foto: Instagram/erjona_sulejmani)

Kësaj radhe, Erjona ka ardhur me disa poza nga plazhi, ku shfaqet vetëm me brekë, derisa gjoksin e ka mbuluar me duar.

Në bazë të lokacionit, fotografitë janë realizuar në ishullin spanjoll, Fuerteventura. /Telegrafi/

(Foto: Instagram/erjona_sulejmani)

The post Erjona me poza tërheqëse nga plazhi, mbulon gjoksin me duar appeared first on Telegrafi.