Fejohet Megan Fox – aktorja dhe Machine Gun Kelly ‘pinë gjakun e njëri-tjetrit’ pas propozimit me unazën 300 mijë euroshe

Megan Fox dhe Machine Gun Kelly janë fejuar zyrtarisht pas një viti e gjysmë lidhjeje.

Aktorja 35-vjeçare e bëri njoftimin të mërkurën duke shpërndarë një video të propozimit të tyre intim me ndjekësit e saj në Instagram, duke cituar se ai ka ndodhur të martën, më 11 janar, shkruan DailyMail.

Fox vuri në dukje në mbishkrimin e gjatë të postimit të saj se ajo dhe muzikanti 31-vjeçar ‘pinë gjakun e njëri-tjetrit’ për të festuar këtë rast, i cili u zhvillua jashtë Spa Botánico në plazhin Ritz-Carlton Dorado në Porto Rico.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Megan Fox (@meganfox)

Pamjet tregojnë Kellyn duke u ulur në një gju në një vend të veçantë për çiftin, ndërsa Fox qëndronte e tronditur me duart mbi gojë.

Ajo, përfundimisht, ra në gjunjë dhe lejoi muzikantin t’i vendoste unazën e fejesës në gishtin e saj. Më pas zogjtë e dashuruar mbërthyen krahët e tyre rreth njëri-tjetrit dhe u puthën.

“Në korrik të vitit 2020 ne u ulëm nën këtë pemë. Ne kërkuam magji. Ne ishim të pavëmendshëm për dhimbjen që do të përballonim së bashku në një periudhë kaq të shkurtër, të furishme kohore”, filloi shkrimin e saj Megan, e cila për herë të parë u lidh me Kellyn në maj të vitit 2020.

VIDEO:

Ajo vazhdoi: “Pa vetëdije për punën dhe sakrificat që lidhja do të kërkonte nga ne, por e dehur nga dashuria. Dhe karma”.

“Disi një vit e gjysmë më vonë, pasi kishin ecur nëpër ferr së bashku dhe duke qeshur më shumë se sa e kisha imagjinuar ndonjëherë, ai më kërkoi të martohesha me të”, shkroi aktorja amerikane.

“Dhe ashtu si në çdo jetë para kësaj, dhe si në çdo jetë që do ta pasojë, thashë po”.

“…dhe pastaj i kemi pirë gjakun njëri-tjetrit 1.11.22”, ka përfunduar aktorja.

Suitat në hotelin luksoz ku dyshja po kalojnë këto ditë pushimi, fillojnë nga 2,300 dollarë (2000 euro) në natë për muajin janar ku përshkruhet si “një vend i çudirave për mirëqenien, duke reflektuar një vizion të përbashkët për të krijuar një përvojë transformuese mirëqenieje të mbushur me fuqinë shëruese të natyrës”.

Machine Gun Kelly tregoi unazën mahnitëse të fejesës për Meganin, e cila përmbante një diamant dhe smerald për nder të gurëve të tyre të lindjes.

“Unë e di se tradita është një unazë, por e dizajnova me Stephen Webster që të jetë dy: smeraldi (guri i saj i lindjes) dhe diamanti (guri im i lindjes) të vendosur në dy breza magnetikë gjembash që bashkohen si dy gjysma të së njëjtës – shpirti që formon zemrën e errët që është dashuria jonë”, shpjegoi ai për unazën e zakonshme.

Alexandra Michell tha për DailyMail se unaza unike ka të ngjarë të shitet me pakicë deri në 340,000 dollarë (afro 300 mijë euro).

“Çdo gur në formë dardhe duket të jetë përafërsisht me diamant magnetik në formë gjembash, me firmën e ‘Stephen Webster’. Kjo është një zgjedhje e ndryshme nga stili tradicional i unazës së fejesës dhe të kujton unazat ‘Toi et Moi’”, shpjegoi ekspertja e gurëve të çmuar.

Machine Gun Kelly gjithashtu vuri në dukje në mbishkrimin e tij se ai propozoi ‘nën të njëjtat degë ku çifti ra në dashuri’ dhe ai ‘ishte kthyer atje për t’i kërkuar asaj të martohej me të’.

Tabloidi Page Six raportoi se çifti u pa në Delta Lounge në një qëndrim në aeroportin JFK në New York të mërkurën, teksa po ktheheshin në shtëpi për në Los Angeles nga Porto Rico.

Menjëherë pasi dyshja postuan në rrjetet sociale njoftimet e tyre përkatëse të fejesës, ata u vërshuan me urime nga disa miq të tyre. /Telegrafi/

The post Fejohet Megan Fox – aktorja dhe Machine Gun Kelly ‘pinë gjakun e njëri-tjetrit’ pas propozimit me unazën 300 mijë euroshe appeared first on Telegrafi.