Fjolla Morina provokon duke shfaqur gjoksin në imazhet e fundit

Këngëtarja e njohur shqiptare, Fjolla Morina, është shumë aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale.

Ajo shpesh publikon fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e përditshme, ku shpesh nuk mungojnë edhe imazhet me përmbajtje provokuese.

Së fundmi, Fjolla ndau me ndjekësit e saj në InstaStory disa video nga dyqani i saj, ku shihet teksa provon fustane të ndryshme.

VIDEO:

Foto: Fjolla Morina/InstaStory

Ndër të tjerash, ajo mund të shihet e veshur me një fustan shumë të hapur te pjesa e gjoksit, që thekson në masë të madhe dekoltenë e saj.

Duke pozuar para kamerës, Morina është dukur tejet atraktive dhe provokuese në këto fotografi.

Foto: Fjolla Morina/InstaStory

Më pas, këngëtarja e hitit “Fb” është shfaqur duke pozuar edhe me një fustan rrjete, nga i cili po prapë në fokus ishin linjat e saj të trupit dhe gjoksi.

Foto: Fjolla Morina/InstaStory

Ajo tash e sa kohë përveç muzikës, është e angazhuar edhe në biznes si sipërmarrëse e një butiku në Prishtinë. /Telegrafi/

The post Fjolla Morina provokon duke shfaqur gjoksin në imazhet e fundit appeared first on Telegrafi.